Cilt Bakım Kremleri

Cilt Beyazlatıcı Kremler

Kojic Acid %2


Kojic Acid, beyazlatıcı ve anti yaşlanma kremlerde etkin madde olarak kullanılır. Kojic Acid, Melaninin oluşumuna neden olan Tirozin acidin salgılanmasını engelleyerek derinin açık rengini korur, cildin aynı renk tonunda kalmasını sağlar, dış etkenlerden korur. Hamileler güvenli bir şekilde kullanabilir.


Alpha Hydroxy Acids (AHA) %10


Dış kullanımı için %100 güvenli ve epeydir cilt bakım kremlerinde kullanılan AHA’lar, doğal ve meyvelerden elde edilir. Bu asitlerin en yaygınları; şeker kamışından elde edilen Gliolik asit, sütten elde edilen Laktik asit, turunçgillerden elde edilen Sitirik asit, bademden elde edilen Mendelik asit. Bu asitler derinin yenilenmesine yardımcı olur ve bu şekilde her zaman parlak ve canlı görünmesini sağlar. Ölmüş derileri gidererek sivilcelerin çıkmalarını önler, sivilcelenmeye yatkın ciltler için en uygun asitlerdir. AHA’lar Kolajen ve Elastinlerin salgılanmasını sağlayarak cildin genç görünmesine neden olurlar. Hep genç görünmek isteyenler için ideal bir çözümdür.

Güneş Kremleri

Güneşe çok maruz kaldığımızda Melanin salgılanır ve cilt esmerleşir. Antioksidan özelliklerine sahip güneş kremlerimizi sizlere sunuyoruz. Bu güneş kremleri her türlü UVA, UVB ve UVC’lerden korur.

 

SPF 15, Ultraviyole ışınların %93’ünü önler

 SPF 30, Ultraviyole ışınların %97’sini önler

SPF 50, ultraviolet ışınların %98’ini önler