Saç Bakım Kremleri

Saç Proteini MaxPro


Saç Proteini nedir?


Saçlar köken olarak protein ve amino asitlerden oluşur. Saçlar günlük hayatta birçok etkene maruz kalır ve bazı proteinleri yok olur, parlaklığı ve canlılığı kaybolup dökülür.
MaxPro, formalin içermeyen, kreatin, kolajen, soya proteini, argan yağı ve amino asitlerden oluşan bir protein kompleksidir. MaxPro saçlarınıza dolgunluk katar ve her türlü faktörlerden korur.

Saç Kreatini MaxHair

Formalin içermeyen, A, D, E, B5 vitaminleri ve saçları yumuşatan birçok bitkisel yağlardan oluşmaktadır.
A Vitamini, cilt bezlerinin sebum adı verilen yağlı bir madde yapmasına yardımcı olur. Sebum kafa derisini nemlendirir ve saçların sağlıklı kalmasına yardımcı olur.
B Vitamini, saç köklerini besler ve bu şekilde dökülmek ve kırılmaktan korur.
D Vitamini, saçları besler ve her zaman canlı görünmesini sağlar.
E Vitamini, antioksidandır. Saç derisindeki yağ salgılama mekanizmasını kontrol eder ve bu şekilde saçın aşırı yağlanmasını önler.

Saç Botoksu Victoria Kelly

%100 doğal, protein, amino asitler, saçın büyümesi için gerekli B7, B5, B1 ve E vitaminleri, çinko ve 18 bitkisel yağdan oluşmaktadır. Victoria Kelly saçın parlaklıklarını artırır.

Saç Şampuanı MaxHair

MaxHair, tuzsuz, sülfatsız ve parabensiz saç şampuanıdır. Tuz, sülfat ve parabenli şampuanlar saçlar üzerinde olumsuz etkilere sahipler, kaşıntı, kuruma ve saç derisi alerjisine yol açarlar. MaxHair şampuanı, günlük kullanımı için ideal, her türlü saça

Ketoconazole Şampuanı %2

Saçların kepeklenmesine neden olan mantarların en etkili çözümü Ketoconazole’dur.

Saç Serumu MaxHair

Bu serum, dış etkenlerden korumak için saçlar etrafında incecik bir tabaka oluşturur ve bu şekilde saçın dışarıdaki hava ve sıcaklık değişikliklerinden izole olmasını sağlar. Yağlı bir tabaka oluşturmaz, lazer ve kurutma yapılırken saçı korumak amaçlı da kullanılabilir.